POJĎME NA TO ANEB PERMAPŘÍSTUP PRO VÁS 

Rozsekává vás krize středního věku? Možná je načase, abyste rozsekli vy ji...

Kluci, chlapi, připravil jsem proklatě dobrá komba pro překonání krize středního věku. Ryzí praxe a praktičnost, žádná nastudovaná a vychtěná přednáška. Za 41 minut pochopíte, co se svým životem dál, když si jednoho dne uvědomíte, že už jste někde víceméně za jeho polovinou. A pojmete přesvědčení, že zbývající část bude rozhodně horší než ta už prožitá. Bude vás to bavit, to slibuji. Říkejme tomu kurz. Takzvaný kur-Z, protože nic jiného nebude třeba. Ani kur, respektive kuře zadarmo nehrabe, natožpak skoro 40letý kohout, a proto jsem se rozhodl přístup ke kurzu zpoplatnit. Avšak jen tvrdě symbolickou částkou 111 Kč.

Ano, jen 111 Kč!

Jako bonus dostanete i masivní přístup k mému příběhu, který vás v mnohém může inspirovat. A nebo vám naopak ukáže, co není pro toho kterého chlapa právě prospěné a čemu je lepší se vyhnout. Podle mnohých lidí je má cesta velice zajímavá a měl bych se o ni podělit. Pro jisté kontroverze však nesdílím story úplně všem, je potřeba si za tím dojít právě tudy. Tudíž: jdete dobře. Ukázalo se, že mě stále baví sledovat šnečky a slepýše na zahradě, ale že jsem pořád zůstal i nadšeným uživatelem šesti- a osmiválcových aut i naprosto šíleně rychlých motorek. Budu upřímný. Dělám to hlavně pro sebe, je to má psychohygiena. Teď mám na mysli psaní. Budu sem psát, dokud to jen půjde. Nejspíš permanentně. Nebudu vás otravovat emailingem, snad jen občas něco pošlu, něco, co by vám ale mohlo být prospěšné. 

Nejsem prototyp lidumila, ale když jde o krizi středního věku a nebo o pochybnosti o smyslu životního poslání, pak jsem ochoten konzultovat a pomáhat až do roztrhání těla. Protože vím, jak náročné to je. Kluci, chlapi, vyrazíme spolu čelit krizi středního věku?

Pojďte to tedy hned rozseknout!

Pokud byste si nebyli něčím jistí, před registrací mi ještě můžete napsat a zeptat se na to, co vás zajímá.

Ještě nemáte účet?

Některé stránky tohoto webu jsou dostupné pouze registrovaným uživatelům. Vytvořte si účet ještě dnes a získejte permanentní přístup do zamknuté části webu.

Spolu s platbou přes QR kód nebo poukázáním na bankovní účet 211884627/0300 si vytvořte i účet na webu. Částka činí jen 111 Kč. Do zprávy příjemci platby napište váš e-mail. Aktivace účtu proběhne rychle po obdržení platby.  

Přihlášení